top of page

השירותים שלנו

מחלקת יבוא

ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה מציעה שירותי תובלה בין לאומיים המספקים פתרונות מנהלים ולוגיסטיים ללקוחותיה בכל העולם.

ללא קשר לנקודת המוצא ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה מסוגלת לבצע את השירותים האיכותיים ביותר עבורכם.

על מנת לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, פיתחנו והכשרנו צוות מקצועי, איכותי ומיומן ואנו מחויבים לבצע את המשימות לפי נוהליים איכותיים ולתת לכל אחד מלקוחותינו את השירות האישי והאמין ביותר. 

במרוצת השנים, ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה פיתחה יכולות לוגיסטיות משמעותיות והתמחויות בקווי המסחר החשובים בהם המזרח הרחוק, אירופה, ארצות הברית, דרום אמריקה ואפריקה. יכולות אלו מאפשרות לנו להעניק ללקוחותינו שירות קרוב יותר, מדויק יותר ונגיש יותר.

היבוא הימי תפס זה מכבר את הבכורה בהובלה לישראל, ועם שיפור השירות ולוחות הזמנים, ההובלה הימית תופסת נתח הולך וגדל בסך כל היבוא לארץ.

מגמה זו זוהתה אצל ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה עוד מתחילת דרכה וכראיה, היום מחלקת היבוא הימי היא מחלקת השילוח הגדולה בחברה שמורכבת מצוות מקצועי, מיומן ועתיר ניסיון.

המחלקה הימית מורכבת מצוות מיומן ואיכותי שהפיתוח האישי, מקצועי ועסקי שלו הוא חלק בלתי נפרד משגרת עבודתו. אנשי המחלקה, המתמחים בשירות לקוחות, עוטפים את הלקוח ומעניקים לו יחס אישי ושירות צמוד. הטמעת השירות האישי בג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה הוכיחה את עצמה כתורמת גם להיבט המקצועי ומתבטאת בזרימת מידע טובה ויעילה ביותר בין המחלקה ללקוח ובין המחלקה לשאר המחלקות שמתממשקות עם פעילותה היום יומית.

תהליך העבודה, הממוחשב כולו באמצעות מערכת FOCUS של חברת מ.ל.מ, יוצר עבודה רציפה ואפקטיבית מול חברות הספנות והנמלים לאורך כל תהליך היבוא. תהליך זה משוקף ללקוח ומאפשר לו להיות מעודכן לכל אורך הדרך.

מעבר לאמור, שחרור המטען הימי מהמכס, על ידי מחלקת עמילות המכס, יכול להתבצע בתהליך מהיר שמקצר משמעותית את זמן ההמתנה למטען בהתאם לזמינות ובחירת הלקוח.

ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה מספקת שירותי המכלה מקצועיים (LCL) על בסיס שבועי ממספר רב של יעדים ברחבי העולם ובמחירים אטרקטיביים. המחלקה הימית מציעה ללקוחות ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה מגוון שירותים משלימים כגון ביטוח מטענים, שירות הודעות בדחיפה, הפקת דו"חות מיוחדים על פי דרישה ופתרונות רבים נוספים.

מחלקת יבוא אווירי

בדומה למחלקה הימית, המחלקה האווירית של ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה מכוּונת לשירות צמוד מטען שמאפשר מעבר מהיר, רציף וחלק מיעד מוצאו עד לפתח דלתך. מחלקת היבוא האווירי, כחלק ממערך השילוח הבינלאומי שלג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה, מורכבת מצוות מיומן ועתיר ניסיון שנמצא בקשר הדוק עם כל גורם הקשור למטען על מנת לשקף ללקוח online את סטטוס המטען.

תהליך העבודה הממוחשב כולו באמצעות מערכת FOCUS של חברת מ.ל.מ, יוצר עבודה רציפה ויעילה מול חברות התעופה ומחסני הערובה לאורך כל תהליך היבוא. שחרור מטען אווירי מהמכס, על ידי מחלקת עמילות המכס, יכול להתבצע בתהליך מהיר שמקצר משמעותית את זמן ההמתנה למטען בהתאם לזמינות ובחירת הלקוח.

מחלקת יבוא אווירי מספקת ללקוחותינו שירותי קונסולידציה (איחוד מטענים) במחירים אטרקטיביים על בסיס שבועי ורב-שבועי מיעדים נבחרים ומספקת שירותים משלימים ללקוחותינו כגון ביטוח מטענים, שירות הודעות בדחיפה, שירות כולל מדלת הספק לדלת הלקוח ופתרונות רבים נוספים.

יצוא

שירותי היצוא של ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה פונים לקשת רחבה מאד של לקוחות עם צרכים משתנים, יעדים מרובים ומטענים בכל גודל וצורה. אנחנו עומדים לרשות הלקוח שמבקש שרות מדלת לדלת כל סוגי המטען, או לשם תפעול בלבד.

·צבירת ידע נרחב והבנה עמוקה של השווקים העולמיים

·יכולת לספק פתרונות גמישים חוצי גבולות עבור לקוחותיה.

·גמישות בבחירת הסוכן האופטימלי למשלוח הספציפי.

·שאיפה למצוינות בתפעול כל מטען כל פי הצרכים הספציפיים של הלקוח.

 

ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה פיתחה במרוצת השנים יכולות לוגיסטיות משמעותיות והתמחויות בקווי המסחר החשובים בהם אירופה, ארה"ב וסין, שמאפשרות להעניק ללקוחות החברה שירות קרוב יותר, מדויק יותר ונגיש יותר.

החברה יזמה שותפויות אסטרטגיות עם חברות טכנולוגיה המתמחות בפיתוח ומתן פתרונות מחשוב מתקדמים בתחום פעילותה. השקעה במערכי מידע ושותפויות אלו מציבים אותה בחזית הטכנולוגיה ומאפשרים ממשק אופטימלי בין כל גורמי שרשרת האספקה ללקוח.

 

בדומה למחלקות האחרות של ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה, גם מחלקת היצוא הימי מספקת מגוון שירותים:

·צוות מיומן ומקצועי המתמחה בטיפול במטענים מסוכנים ובמטענים חריגים.

·שירותי המכלות (LCL) שבועיים קבועים מישראל לכל רחבי העולם.

·שירותי המכלה ואריזה מקצועיים בבית הלקוח או בנמל.

·מכולות מכל הסוגים

·שירותי מכולות והמכלות מדלת הספק לדלת הלקוח.

·מעקב משלוחים צמוד (Tracing) עם עדכון יומי.

·סריקת המסמכים בסיום תהליך ושמירתו, תוך שקיפות מלאה.

·שירותי הובלה יבשתית בארץ ובעולם מדלת הספק לדלת הלקוח.

יצוא אווירי

ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה מבינה שההחלטה לשלוח מטען באוויר היא משיקולי מהירות ועלות תועלת שדורשים מאיתנו רגישות גבוהה למטען וטיפול מהיר, צמוד, יעיל ומדויק. אנו ב- ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה מספקים בדיוק את זה, שרות אישי, מהיר ויעיל, מעקב צמוד (Tracing), עדכון יומי ועמידה בלוחות זמנים קשיחים-  כל זאת לצד גמישות והקפדה על מחירים תחרותיים.

 

בדומה למחלקות האחרות של ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה, גם מחלקת היצוא האוירי מספקת מגוון שירותים:

·צוות מיומן ומקצועי המתמחה בטיפול במטענים מסוכנים ובמטענים מתכלים.

·הסכמי מחירים מיוחדים והקצאות מקום מול חברות התעופה המובילות.

·מעקב משלוחים צמוד (TRACING) עם עדכון יומי.

·סריקת המסמכים בסיום תהליך ושמירתו תוך שקיפות מלאה ללקוח.

·שירותי הובלה יבשתית בארץ ובעולם מדלת הספק לדלת הלקוח.

עמילות מכס

מחלקת עמילות המכס היא מהמחלקות הגדולות ב ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה ועובדי המחלקה כוללים מגוון אנשי מקצוע: סוכני מכס מורשים, מסווגים מקצועיים ופקידי רישוי – כולם בעלי ניסיון מקצועי עשיר. עובדי המחלקה מיומנים, בעלי ניסיון עתיר שנים המקפידים על תודעת שירות גבוהה ויצירתיות בפתרון בעיות אל מול המכס.

מחלקת עמילות המכס של  ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה מורכבת מצוותים המטפלים בלקוחות ובמטענים שונים ומגוונים. המחלקה מצוידת במערכות מחשוב מהמתקדמות בארץ. מערכת FOCUS של חברת מ.ל.מ מאפשרת ממשקים אוטומטיים שמבטיחים טיפול מהיר, רציף ומדויק בשילוב מכלול הטיפול בתיק המכס כולל קישור למחלקות השילוח, למובילים היבשתיים וממשקים חיצוניים למכס, לנמלים, למכון התקנים וכד'.

שילוב שירותי השילוח של ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה עם שירותי המכס כחלק אינטגרלי בשרשרת השירות ללקוח היבוא, הוכיחה כנותנת ללקוח את הפתרון האופטימלי. הכנת תיק המכס מתבצע על ידי מערכת המידע טרם הגעתו של המטען ארצה ומאפשרת למחלקת עמילות המכס לפתוח בהליך השחרור המוקדם של המטען. כך למעשה הלקוח זוכה לטיפול מהיר ובהמשך ישיר לתהליך היבוא האווירי או הימי.

מחלקת עמילות המכס מציעה ללקוחות ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקהמגוון שירותים משלימים כגון: הובלות יבשתיות, ביטוח מטענים ושירות הודעות בדחיפה.

משלוחי צד שלישי - DROP SHIPMENTS

מגוון השירותים של ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה לא עוצר בגבול הפיזי של ישראל. לקוחותינו המשנעים מטענים מספקים שלהם בחו"ל ללקוחות שלהם בחו"ל ללא מעבר בארץ, יכולים להשתמש בשירותי הובלת מטעני צד ג' Drop Shipments. 

משלוחי ה- Drop מבוצעים על ידי ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקהבשקיפות מלאה ליוזם המטען בארץ, תוך דאגה מירבית לצמצום העלויות, טיפול בניירת ומעקב יומי צמוד. בכך, העברת המטען ישירות מהספק שלך ללקוח שלך חוסכת זמן ומצמצמת הוצאות.

צוות ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה המקצועי, ערוך לייעץ ולהכווין בנושאי היצוא ממדינת האם והיבוא במדינת היעד, טיפול בדוקומנטים תוך שמירה על האינטרסים שלך – הלקוח שלנו. ייחודנו טמון ביכולתנו לשמור ולשמר את העברת המטען בצורה יעילה ומדויקת תוך שמירה על דיסקרטיות וסודיות לפי דרישת הלקוח.

הובלות יבשתיות

חברת ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה נותנת ללקוחותיה פתרונות בהובלות יבשתיות של מטעני ייבוא וייצוא לאחר קבלת הזמנה מלקוח אנו דואגים לטפל בכל שלבי הביצוע, החל מתיאום מול הלקוח הסופי, דרך ביצוע ההובלה וכלה בפריקת המטען ביעדו על ידי נהגים מקצועיים.

בנוסף הנהגים מוכשרים לטפל בשחרור מטענים מהנמלים והמסופים העורפיים בחיפה, אשדוד ונתב"ג וכן באיסוף מטענים ליצוא ואחסנתם בנמל או המסוף המבוקש.

bottom of page