top of page

אודות

ברוכים הבאים לג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה. המוטיבים המרכזיים בפעילות החברה הם יחס אישי, טיפול מקצועי ומתן ייעוץ בכל תחומי היצוא והיבוא. אנו אתכם החל מרגע ביצוע ההזמנה ועד למסירת המשלוח ביעד הסופי, וזאת במחירי שוק תחרותיים וברמת ביצוע גבוהה, תוך שימוש בחברות תעופה וספנות המובילות בתחומן.  

ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה בע"מ נוסדה בשנת 2005 ע"י מר עדי איזמן ומר רן הורביץ אשר להם ניסיון בענף השילוח הימי והאווירי משנת 1989. החברה הינה בבעלות פרטית ונוסדה בישראל. מטרתה העיקרית של החברה הינה אספקת שירותים באיכות מעולה ומתמשכת המבטיחה בסיס איתן של לקוחות.
החברה מציעה שירותי תובלה בין לאומיים,
בים ובאוויר, המספקים פתרונות מנהלים ולוגיסטיים ללקוחותיה בכל חלקי העולם.ללא קשר לנקודת המוצא.
ביכולתנו לבצע את השירותים האיכותיים ביותר עבור החברה שלכם ולספק לכלל קהל לקוחותינו את השירות הטוב ביותר. לשם כך פיתחנו והכשרנו צוות מקצועי, איכותי ואנו מחויבים לבצע את המשימות לפי נוהליים איכותיים ולתת לכל אחד מלקוחותינו את השירות האישי והאמין ביותר.

 

אנו ממשיכים לעשות את המיטב והמרב לשיפור נוהלי העבודה של הצוותים שלנו בכל רחבי תבל. אנו מעסיקים כ-35 עובדים במכלול השירותים הניתנים על ידנו. החברה החלה את דרכה בהתמקדות בשוקי המזרח הרחוק בדגש על שילוח בינלאומי מסין וממדינות המזרח הרחוק- ההתמחות בתחום זו הובילה אותנו לצמיחה ולמעמדנו הנוכחי. מהמזרח התרחבו השירותים מ/ל ארצות הברית , אירופה כולה , מדינות דרום אמריקה ואפריקה.

עמילות מכס

חטיבת עמילות המכס של גנסיס שילוח ולוגיסטיקה מתמחה במתן שירותי עמילות ללקוחות בתחומים מגוונים: מזון , תעשיית רכב, טקסטיל, רהוט, חשמל, כימיקלים, פלסטיק ועוד.
החטיבה מנוהלת על ידי צוות מקצועי בעל ניסיון של יותר משני עשורים האמון על מתן ייעוץ מקיף בכל הנוגע להסכמי סחר, חוקיות היבוא, הנפקת אישורים מגופים ממשלתיים וגורמים אחרים כגון: משרד התקשורת, משרד הבריאות, משרד התמ"ס ומכון התקנים.

 

ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה מאמינה כי שקיפות ויעילות שוות מהירות. חטיבת עמילות מכס פועלת על פי עקרונותיה של החברה: 
• העברת מידע עדכני ללקוח בזמן אמת. 
• הטיפול במשגורים ברחבי הארץ- משגור אווירי משוחרר באופן מידי לאחר קליטת המטען במחסנים ומשגורים בנמלים הימיים- אשדוד וחיפה,
  משוחררים באותו אופן.
• הובלה יבשתית מתבצעת על ידי משאיות חדישות לכל רחבי הארץ בכיסוי ביטוח העברות מטענים.

סניפיה של חטיבת עמילות מכס ממוקמים בנמל התעופה בן- גוריון, בחיפה, באשדוד.

הובלה ימית של מכולות מלאות

כשמדובר בהובלה ימית חברת ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה בע"מ משתמשת בניסיונה המקצועי הרב לעזור ללקוחותיה למצוא את הנתיב המהיר והחסכוני ביותר להובלת מטענם של הלקוחות. אנו מעניקים את מלוא תשומת הלב לכל פרט ופרט ומביאים בחשבון את כל היתרונות הטכנולוגים המעודכנים לרווחתם של הלקוחות. אנו פועלים במקצועיות בכל אחד משלבי המשימה.

הובלה ימית - קונסולידציות

לא חשובה נקודת היציאה של מטענכם - חברת ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה בע"מ מסוגלת לבצע את המשלוח על ידי "איחוד מטענים"  -  קונסולידציה בניהול מקצועי מתאים לשביעות רצונו של הלקוח. יש בידנו הניסיון הטכנולוגי הדרוש לעקוב אחרי המטען לכל אורך מסלול המשלוח.

מידע מעודכן המתייחס למיקום המטען בכל רגע נתון אפשרי לקבל מידית בשיחת טלפון או דרך אתר הבית שלנו.

הובלה אווירית בינלאומית

כשהדרך האווירית מהוה את המסלול המתאים ביותר לדרישות הלקוח לחברת ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה בע"מ יש רשימה מעודכנת של כל האופציות ומחירים תחרותיים. הצוות המנוסה שלנו מאפשר ללקוחותינו לקבל את מטענו בדרך האווירית המהירה ביותר בכל זמן גם בעונות השיא.

לחברת ג'נסיס שילוח ולוגיסטיקה בע"מ יש אפשריות בחירה למשלוחים במטווחים שונים בין 24 שעות ועד למספר ימים , בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח.

bottom of page